14 листопад 2017
16 листопада у місті Дніпро пройшла науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей», присвячена ювілею професора В.А.Тіщенко.
Захід пройшов у Дніпропетровському спеціалізованому клінічному медичному центрі матері та дитини ім. професора М.Ф. Руднєва ДОР.
Online-трансляція
Частина 1
Частина 2
Програма заходу
11:00-11:05
Вітальна промова
Македонський Ігор Олександрович, головний лікар КЗ «ДСКМЦМД ім.проф. М.Ф.Руднєва» ДОР», професор, д.м.н.
11:05-11:15
Вітальна промова
Больбот Юрій Кононович, зав. кафедри педіатрії 3 та неонатології ДЗ ""ДМА"", професор, д.м.н.
11.15-11.30
Неонатологія: в ногу з часом
Рибка Олена Юрііїна, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
11:30-12:00
Актуальні питання епігенетики та її вплив на захворюванність
Няньковська Олена Сергіївна, д.м.н., професор кафедри педіатрії і неонатології ЛНМУ ім. Данила Галицького
12:00-12:30
Как диагностировать НЭК у новорожденных с ЭНМТ и обеспечить питание?
Анікін Іван Олександрович, к.м.н., доцент кафедри дитячої хірургії та анестезіології ЗМУ
12:30-13:00
Перерва
13:00-14:00
Теорія і практика використання спеціальних продуктів харчування у недоношенних немовлят
Добрянський Дмитро Олександрович, д.м.н., професор кафедри факультетської та шпитальної педіатрії ЛНМУ ім. Данила Галицького
14:00-14.30
Кровотечі, асоційовані з дефіцитом вітаміну К в структурі геморагічних розладів новонароджених
Мавропуло Тетяна Карлівна. д.м.н., професор кафедри педіатрії 3 та неонатології ДЗ"ДМА"
14.30-15.00
Закриття конференції
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.