26 січня 2018
Наукове товариство творчої молоді Асоціації неонатологів України запрошують магістрів, здобувачів, аспірантів (віком до 35 років) та інтернів вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів взяти участь у конференції молодих вчених «Актуальні питання перинатології», що проходитиме в он-лайн режимі 25 травня 2018 року в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України».
Форми участі у конференції:
Усна доповідь (до 10 хв) і публікація тез або лише публікація тез.
До участі в конференції запрошуються фахівці за спеціальностями: неонатология, акушерство та гінекологія, педіатрія, дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, генетика, ультразвукова діагностика, сімейна медицина.
Робочими мовами конференції є:
українська, російська, англійська.
Подані учасниками тези наукових робіт будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції.
Вимоги щодо оформлення публікацій:
При складанні тез треба дотримуватись чіткої структури:
Оргкомітет конференції приймає тези в період з 1 березня по 1 квітня 2018 року
Оргкомітет залишає за собою право відхиляти роботи, що не відповідають вимогам, а також ті роботи, що надійдуть після вказаного строку.
Тези для публікації у друкованому вигляді у двох екземплярах з обов'язковим підписом завідувача кафедри на одному з них, електронний варіант роботи (на дисковому носії чи флеш-карті) подаються разом з заповненою анкетою у довільній формі в електронному або/та друкованому вигляді, в якій вказати:
Наукові праці приймаються в оргкомітет конференції за адресою:
01050, Україна, м.Киів, вул. Платона Майбороди, 8., проф. Батман Ю.А.
batmanyurii@gmail.com
м.т. +38(050)620-40-24, +38(096)389-91-33
У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.
20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.
Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online (за допомогою програми zoom).
04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.