Конференція молодих вчених «Актуальні питання перинатології»

Наукове товариство творчої молоді Асоціації неонатологів України

26 січня 2018

Наукове товариство творчої молоді Асоціації неонатологів України запрошують магістрів, здобувачів, аспірантів (віком до 35 років) та інтернів вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів взяти участь у конференції молодих вчених «Актуальні питання перинатології»,  що проходитиме в он-лайн режимі 25 травня 2018 року в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України».

Форми участі у конференції
Усна  доповідь (до 10 хв) і публікація тез або лише публікація тез.

До участі в конференції запрошуються фахівці за спеціальностями: неонатология, акушерство та гінекологія, педіатрія, дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, генетика, ультразвукова діагностика, сімейна медицина.

Робочими мовами конференції є:
українська, російська, англійська.

Подані учасниками тези наукових робіт будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції.

Вимоги щодо оформлення публікацій:

  • Тези для публікації подаються у друкованому вигляді у двох екземплярах з обов'язковим підписом завідувача кафедри на одному з них та в електронному варіанті (дисковий носій чи флеш-карта). Об’єм тез не більше 2 сторінок. Автор (чи авторський колектив, не більше 4 осіб), отримає один примірник збірника матеріалів конференції. 
  • Редакція залишає за собою право на скорочення і виправлення надісланих тез. Відповідальність за вірогідність фактів, цитат й інших даних несуть автори робіт та наукові керівники. 
  • Електронний варіант тез має бути надрукований у текстовому редакторі Microsoft Office Word будь-якої версії з наступними вимогами: гарнітура Times New Roman, розмір 14пт; міжстрочний інтервал – 1,5; поля з усіх боків сторінки по 2см; формат файлу .doc чи .rtf. Ім'я файлу повинно складатися лише з прізвища першого автора російською мовою. 

При складанні тез треба дотримуватись чіткої структури:

  • Перший рядок (рядки)- автор та, якщо є, співавтори роботи (курсивом) (не більш 4-х співавторів);
  • Другий рядок (рядки) - назва роботи українською, російською чи англійською мовою (великими літерами);
  • Третій рядок (рядки) - повна назва навчального, лікувального чи науково-дослідного закладу, на базі якого виконана робота; місто та країна, де він розташований (звичайними літерами);
  • Четвертий рядок – кафедра, прізвище, ініціали та наукове звання завідувача кафедри, прізвище, ініціали та звання наукового керівника;
  • Далі – текст тез, в якому потрібно обов’язково виділити такі рубрики: 
    • Мета дослідження
    • Матеріали та методи
    • Результати
    • Висновки
  • При складанні тез не допускається наявність у тексті нерозшифрованих абревіатур, скорочень, графіків, малюнків, схем, формул.

Оргкомітет конференції приймає тези в період з 1 березня по 1 квітня 2018 року

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти роботи, що не відповідають вимогам, а також ті роботи, що надійдуть після вказаного строку. 

Тези для публікації у друкованому вигляді у двох екземплярах з обов'язковим підписом завідувача кафедри на одному з них, електронний варіант роботи (на дисковому носії чи флеш-карті) подаються разом з заповненою анкетою у довільній формі в електронному або/та друкованому вигляді, в якій вказати: 

  • Прізвище, ім'я та пo батькові автора та, якщо є, усіх співавторів (повністю українською мовою); 
  • Назва навчального закладу, факультет, курс (для студентів), рік навчання, посада (для лікарів-інтернів), місце роботи, посада (для молодих вчених) автора та, якщо є, усіх співавторів; 
  • Контактний телефон автора та, якщо є, усіх співавторів. 

Наукові праці приймаються в оргкомітет конференції за адресою: 
01050, Україна, м.Киів, вул. Платона Майбороди, 8., проф. Батман Ю.А.
batmanyurii@gmail.com 
м.т. +38(050)620-40-24, +38(096)389-91-33


Інші новини

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.

12 грудня
2023

Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», 15.12.23

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

23 листопада
2023

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

09 листопада
2023

Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).

01 листопада
2023

Cемінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН»

23-25 жовтня 2023 р. у місті Мукачево на базі Палацу культури та мистецтв  (вул. Августина Штефана, 19) пройшов триденний семінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН» для лікарів  неонатологів та дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Закарпатської області, які використовують у своїй практиці введення сурфактанту та призначення парентерального харчування