XIII Світовий Конгрес з перинатальної медицини

29 жовтня 2017

За підтримки Асоціації неонатологів України, професори Воробйова О.В. (м. Київ) та Чуйко М.М. (м. Львів) прийняли участь у роботі XIII Світового Конгресу з перинатальної медицини, який відбувся 26-29 жовтня 2017 року у місті Белград (Сербія).

Конгрес об'єднав фахівців з усіх сфер перинатальної, неонатальної, акушерської, педіатричної, перинатальної патології, дитячої хірургії, дитячої кардіології та генетики з усього світу.

На конгресі були представлені доповіді спікерів з 26 країн світу за наступними напрямками перинатальної медицини:

  • Неонатальні аспекти: сепсис, внутрішньоутробні інфекції, перинатальна гіпоксія та асфіксія при народженні, проблеми респіраторної підтримці та харчування новонароджених, виходжування передчасно народжених дітей та інш.
  • Прогнозування і попередження загибелі плоду.
  • Запобігання передчасних пологів.
  • Кесарів розтин: дилема.
  • Моделі навчання в акушерстві.
  • Масив і SNP для скринінгу.
  • Молекулярна генетика в перинатальній медицині і інші.

На Конгресі поглибили знайомство з Президентом неонатального і перинатального товариства Європейського Союзу доктором Мануелем Санчез Луною, який готовий до співпраці з неонатологами України. Відвідали відділення інтенсивної терапії новонароджених центрального пологового будинку у м. Белград та ознайомилися з роботою даного відділення.


Інші новини

24 серпня

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Всіх вітаю з Днем Незалежності, з Днем Державного Прапора Укра]ни, хай мир прийде у кожну родину, мужності нашим захисникам і незламності. Перемога буде за нами!!!

08 серпня

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування – це кампанія, організована Всесвітнім альянсом дій у сфері грудного вигодовування. Вважається однією з найбільших спільних кампаній такого роду міжнародних організацій, таких як ВООЗ та ЮНІСЕФ, які пропагують переваги грудного вигодовування. Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначається щорічно приблизно в 120 країнах з 1991 року. У більшості країн його святкують кожного 1-7 серпня, однак деякі країни святкують у травні, жовтні або листопаді. Якщо ви хочете більше інформації, відвідайте веб-сайт www.worldbreastfeedingweek.org

25 травня

Зі святом Великодня!

Христос Воскрес!

25 травня

Наказ МОЗ від 12.05.2022 № 800 "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

Наказом МОЗ від 12.05.2022 № 800 затверджено стандарти медичної допомоги "Інвазивний кандидоз у новонароджених дітей".

05 квітня

З днем неонатолога!

З днем неонатолога, шановні колеги!