XIII Світовий Конгрес з перинатальної медицини

29 жовтня 2017

За підтримки Асоціації неонатологів України, професори Воробйова О.В. (м. Київ) та Чуйко М.М. (м. Львів) прийняли участь у роботі XIII Світового Конгресу з перинатальної медицини, який відбувся 26-29 жовтня 2017 року у місті Белград (Сербія).

Конгрес об'єднав фахівців з усіх сфер перинатальної, неонатальної, акушерської, педіатричної, перинатальної патології, дитячої хірургії, дитячої кардіології та генетики з усього світу.

На конгресі були представлені доповіді спікерів з 26 країн світу за наступними напрямками перинатальної медицини:

  • Неонатальні аспекти: сепсис, внутрішньоутробні інфекції, перинатальна гіпоксія та асфіксія при народженні, проблеми респіраторної підтримці та харчування новонароджених, виходжування передчасно народжених дітей та інш.
  • Прогнозування і попередження загибелі плоду.
  • Запобігання передчасних пологів.
  • Кесарів розтин: дилема.
  • Моделі навчання в акушерстві.
  • Масив і SNP для скринінгу.
  • Молекулярна генетика в перинатальній медицині і інші.

На Конгресі поглибили знайомство з Президентом неонатального і перинатального товариства Європейського Союзу доктором Мануелем Санчез Луною, який готовий до співпраці з неонатологами України. Відвідали відділення інтенсивної терапії новонароджених центрального пологового будинку у м. Белград та ознайомилися з роботою даного відділення.


Інші новини

18 вересня

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.

25 березня

Тренінг з реанімації новонароджених у Кропивницькому.

21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький на базі КНП «Кіровоградської обласної лікарні» Кіровоградської обласної ради» в рамках американо-українського проекту проведено перший з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів і пологових будинків.