Перинатальна медицина - конференція молодих вчених

21 квітня 2016

21 квітня 2016 року, на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», за підтримки Асоціації неонатологів України, пройшла конференція молодих вчених «Перинатальна медицина».

Дипломом Асоціації неонатологів України та цінним подарунком відзначені переможці конкурсу:

Мілєвський Олександр  Валерійович за наукову роботу
Сучасні підходи до ведення вагітних з внутрішньоутробним інфікуванням плода
Науковий керівник – Туманова Л.Є., д.мед.н., професор, завідуюча відділення профілактики і лікування гнійно-запальних захворювань в акушерстві ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”.

Павлова Олена Михайлівна за наукову роботу
Профілактика та лікування прогестеронової недостатності у жінок з аденоміозом
Науковий керівник – Скрипченко Н.Я., д.мед.н., завідуюча відділення впровадження та вивчення ефективності сучасних медичних технологій в акушерстві та перинатології ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”.

Соколова Катерина Юріївна за наукову роботу
Використання церебральної оксиметрії  у доношених новонароджених, які мали важку асфіксію при народженні
Науковий керівник – Мавропуло Т.К.,  д.мед.н, професор кафедри педіатрії 3 та неонатології Державного закладу  «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», м. Дніпропетровськ.


Інші новини

27 вересня

Анонс! Інформація про вибори Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

У вересні 2024 року спливають повноваження Президента та Правління Асоціації неонатологів України.

18 вересня

Mіжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення»

20 вересня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено третій міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє лікування та відновлення», присвячений питанням лікування та профілактики сепсису.

23 липня

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ

Проєкт KMC for Ukraine – національна програма досягнення світових цілей ВООЗ: 80% покриття методом "кенгуру" до 2030 року! З осені 2023 року в Україні стартував масштабний проєкт KMC for Ukraine (метод "кенгуру" для України), який фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals. Метою цього проєкту є доставка та передача понад 20 000 дитячих переносок (май-слінгів) до відділень новонароджених і перинатальних закладів по всій Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи. 

02 липня

Науково-практична конференція «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Медичний супровід новонароджених групи ризику: від народження до катамнезу», яка пройде 5 липня 2024 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

26 червня

Другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення»

04 липня 2024 року (четвер) за підтримки компанії Бакстер та Української асоціації анестезіології та інтенсивної терапії (УААІТ) буде проведено другий міжнародний онлайн-вебінар «Тиха загроза сепсису: раннє виявлення та загострення», присвячений питанням профілактики сепсису.