14 листопад 2017
ДП "Державний експертний центр МОЗ України" затвердив текст Інформаційного листа-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо лікарських засобів Нумета G13E, Нумета G16E (у вкладенні)
Національна академія медичних наук України, ДУ «Всеукраїнський центр материнства та дитинства НАМН України» та Асоціація неонатологів України у квітні–травні 2026 року провели серію регіональних науково-практичних тренінгів «Окремі питання менеджменту новонароджених і немовлят груп ризику» в Одесі, Хмельницькому та Вінниці.
5 червня 2026 року у театрі «Срібний острів» відбувся благодійний вечір з нагоди Міжнародного дня методу «Кенгуру» та Дня сім’ї за сприяння Асоціації «Подружжя українських дипломатів», ДУ «Всеукраїнський центр материнства та дитинства НАМН України», Асоціації неонатологів України, ГО «Перші крила: підтримка матерів і сімей передчасно народжених дітей» та Асоціації слінгоносіння України.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практична конференції з міжнародною участю в онлайн форматі «Медична допомога новонародженим України в реаліях поточної війни», яка пройде 5 грудня 2025 року. Захід відбудеться в режимі online (за допомогою програми zoom).
4-15 листопада відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю VІІ Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Перинатальна та педіатрична допомога в Україні: менеджмент, виклики часу, вирішення проблем». На захід зареєстровано 1799 учасників з різних регіонів країни.