Cимпозіум компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах"

09 листопада

Запрошуємо Вас взяти участь у сателітному симпозіумі компанії Бакстер "Нутритивна терапія новонароджених в екстремальних умовах", який буде організовано у рамках Щорічної конференції, присвяченої Міжнародному дню недоношених дітей. Час та дата проведення: 14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час).

У зв'язку з переходом на зимовий час час початку Вебінару змінився! Вперше у цьому заході разом з іншими провідними експертами в галузі неонатології візьме участь спікер з України – професор д. мед. н. Дмитро Олександрович Добрянський (м. Львів, Україна). Для участі у цьому заході потрібна попередня реєстрація, яка доступна за посиланням: https://www.baxterglobal.com/nutrition_World_Prematurity_Day_2023.

Коротка інформація про цей захід:

Назва

НУТРИТИВНА ТЕРАПІЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Дата та час проведення

14 листопада (Вівторок), 18:00-19:00 (Київський час)

У зв'язку з переходом на зимовий час час початку Вебінару змінився!

Спікери

 • Професор Дмитро Добрянський, доктор медичних наук – неонатолог, Львівський національний медичний університет, Україна
 • Професор Хачер Япіджіоглу Йилдиздаш, доктор медичних наук – неонатолог, Університет Чукурова, Туреччина
 • Професор М. Петреа Кобер – фармацевт, Медичний університет Північно-Східного Огайо, США

Цілі навчання

 • Зрозуміти, як зовнішні екстремальні ситуації, такі як збройні конфлікти, стихійні лиха та дефіцит поставок, впливають на нутритивну підтримку новонароджених.
 • Визначити ключові теми та тенденції щодо впливу різних типів зовнішніх факторів на нутритивну підтримку новонароджених.
 • Вибрати одну зі стратегій мінімізації або подолання впливу зовнішніх факторів на нутритивну підтримку новонароджених.

Програма

 • Представлення доповідачів – Модератор Baxter
 • Вплив війни в Україні на догляд за новонародженими – Дмитро Добрянський – 15 хв.
 • Вплив землетрусу у Туреччині на догляд за новонародженими – Хачер Япіджіоглу Йилдиздаш – 15 хв.
 • Вплив дефіциту постачання препаратів на нутритивну терапію у новонароджених –  Петреа Кобер – 15 хв.
 • Дискусія та відповіді на запитання – усі – 15 хв

Переклад

 • Англійська
 • Російська
 • Турецька
 • Французька
 • Іспанська
 • Португальська

 

Будьте разом із провідними експертами в галузі неонатології з усього світу!


Інші новини

23 листопада

Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: у ПДМУ завершила роботу науково-практична конференція з міжнародною участю

Протягом 17-18 листопада в Полтавському державному медичному університеті проходила науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М. Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення».

01 листопада

Cемінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН»

23-25 жовтня 2023 р. у місті Мукачево на базі Палацу культури та мистецтв  (вул. Августина Штефана, 19) пройшов триденний семінар з міжнародною участю «Практичне впровадження сучасних рекомендацій медичного супроводу новонароджених у пологовому залі та ВІТН» для лікарів  неонатологів та дитячих анестезіологів відділень інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду родопомічних закладів Закарпатської області, які використовують у своїй практиці введення сурфактанту та призначення парентерального харчування

13 вересня

V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення»

Науково-практична конференція з міжнародною участю V Полтавські перинатальні читання ім. Н.М.Максимовича-Амбодика: «Новітні технології в перинатальній практиці, педіатричній службі, медичній освіті та виклики сьогодення» (згідно реєстру МОН України на 2023 р., від 21.04.2023р. № 251) відбудеться 17.11. – 18.11. 2023 року.

22 серпня

Доповідь професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

Шановні колеги! До Вашої уваги відеозапис доповіді професора клініки неонатології Варшавського медичного університету М.К.Борщевської-Карнацької Інфекційні ускладнення під час проведення парентерального харчування"

22 серпня

Доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України, професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"

Шановні колеги! До Вашої уваги доповідь президента Асоціації неонатологів України, член-кор. НАМН України,  професора Т. Знаменської "Діяльність Асоціації неонатологів України за перше півріччя 2023 року"