Науково-практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію»

09 червня

Всеукраїнська громадська організація Асоціація неонатологів України запрошують взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію» та розширеному засіданні Правління Асоціації неонатологів України, які пройдуть 6 липня 2019 року у місті Києві.

До участі запрошуються керівники регіональних відділень та представництв Асоціації, члени Асоціації, головні позаштатні спеціалісти обласних управлінь охорони здоров'я з питань неонатології, завідувачі та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології.

Впродовж конференції будуть представлені міжнародні рекомендації, стандарти по наданню допомоги новонародженим і шляхи їх імплементації в практичну неонатологію в умовах сьогодення.

Адреса проведення конференції
м. Київ, вул. Предславинська, 35Д, готель Alfavito

Відкриття конференції
6 липня 2019 о 10:00

Реєстрація учасників
6 липня 2019 о 9:00

Контактні особи
з організаційних питань Шпильової Ірини Володимирівни тел. 097 595 50 50, 073 073 12 67
з фінансових питань Анохіної Людмили Анатоліївни тел. 066 183 94 83


Інші новини

26 лютого

Науково-практична конференція «Перинатальна медицина в Україні: проблеми, досягнення, пріоритети»

21-22 лютого 2019 року на базі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Перинатальна медицина в Україні: проблеми, досягнення, пріоритети».

06 лютого

VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» інформує про те, що 26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбудеться VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводиться згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України. Проведення заходу підтримано Національною академією медичних наук України, Міністерством охорони здоров'я України, Асоціацією неонатологів України.

19 грудня
2018

Десятий міжнародний медичний форум

17-19 квітня 2019 року відбудеться X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». Захід пройде у Міжнародному виставковому центрі.

15 грудня
2018

Науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та розширене засідання правління Асоціації неонатологів України

15 грудня 2018 у Києві пройшла науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та відбулось засідання правління Асоціації неонатологів України.

16 листопада
2018

Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей»

16 листопада у місті Дніпро пройшла науково-практична конференція «Актуальні питання  сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей», присвячена ювілею професора В.А.Тіщенко.