VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні»

06 лютого

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» інформує про те, що 26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбудеться VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводиться згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України. Проведення заходу підтримано Національною академією медичних наук України, Міністерством охорони здоров'я України, Асоціацією неонатологів України.

Просимо проінформувати організаторів охорони здоров'я, практикуючих фахівців у галузі перинатології, завідувачів та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології та дитячої анестезіології, дитячої хірургії та інших спеціалістів вашого регіону про можливість взяти участь у конгресі.

  • доповідь у засіданні (регламент виступу 30-40 хвилин, під час засідання всі доповіді будуть сінхронно перекладатися на англійську мову для іноземних учасників). Тему доповіді, прізвище, ім'я та по-батькові доповідача, а також його місце роботи, посаду, вчений ступінь, наукове звання, контактну інформацію (номер телефону, електронну адресу) просимо надсилати на електронну адресу tkznamenska@gmail.com до 1 березня 2019 р.
  • стендова доповідь.  Теми стендових доповідей, прізвище, ім'я та по-батькові доповідача, а також його місце роботи, посаду, вчений ступінь, наукове звання просимо надсилати на електронну адресу tkznamenska@gmail.com до 1 березня 2019 р. Стендові доповіді оформляються у вигляді презентації на 7-10 слайдів (презентація повинна бути надіслана до 01.09.2019 р. на електронну адресу mavropulotk@ukr.net)

Асоціація як співорганізатор даного заходу бере на себе забов'язання забезпечити проживання, харчування та пакет матеріалів Конгресу доповідачам. Проїзд до місця проведення VII Конгресу неонатологів учасники сплачують самостійно.

Оргкомітетом Конгресу будуть розглянути заявлені теми та надані повідомлення про рішення щодо включення їх в програму на умовах усної або стендової доповіді.


Інші новини

06 липня

Науково-практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію»

6 липня 2019 року в м. Києві пройшла науково-практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію» та Розширене засідання Правління Асоціації неонатологів України .

26 лютого

Науково-практична конференція «Перинатальна медицина в Україні: проблеми, досягнення, пріоритети»

21-22 лютого 2019 року на базі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Перинатальна медицина в Україні: проблеми, досягнення, пріоритети».

19 грудня
2018

Десятий міжнародний медичний форум

17-19 квітня 2019 року відбудеться X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». Захід пройде у Міжнародному виставковому центрі.

15 грудня
2018

Науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та розширене засідання правління Асоціації неонатологів України

15 грудня 2018 у Києві пройшла науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та відбулось засідання правління Асоціації неонатологів України.

16 листопада
2018

Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей»

16 листопада у місті Дніпро пройшла науково-практична конференція «Актуальні питання  сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей», присвячена ювілею професора В.А.Тіщенко.