Презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників»

13 березня

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 16 березня з 13.00 до 15.00 в режимі оналйн конференції відбудеться презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників», під час якої будуть розглянуті актуальні питання страхового захисту медичних працівників під час здійснення медичної практики.

Програма

Відкриття. Вступне слово.

Тетяна Костянтинівна Знаменська
Заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., професор, (м. Київ).

Презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників»

Сергій Козін
Радник Президента Асоціації неонатологів України з питань економіки та фінансів

Особливості страхування відповідальності медичних працівників

Крендельов Іван Федорович
Генеральний директор ТОВ «Страхова група Оберіг»

Результати практичної роботи Центру правового захисту ДУ "ІПАГ НАМН України".

Воробйова Ольга Володимирівна
Старший науковий співробітник відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", д.мед.н.

Єфімов Володимир Павлович
Завідувач відділення постінтенсивного догляду, виходжування та реабілітації новонароджених ДУ "ІПАГ НАМНУ"

Знаменська Тетяна Костянтинівна
Завідувач відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", президент асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Відповіді на запитання

Завершення онлайн конференції

Тетяна Костянтинівна Знаменська
Завідувач відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", президент асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Підключення до трансляції відбудеться за допомогою програми Zoom, яку рекомендуємо завантажити з сайту розробника за посиланням http://zoom.us/download

Код для підключення надається за 1 час до початку трансляції.

Координатор - Шпильова Ірина, +38 097 595 50 50, +38 073 073 12 67


Інші новини

15 грудня

Науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та розширене засідання правління Асоціації неонатологів України

15 грудня 2018 у Києві пройшла науково-практична конференція «Розвиток неонатальної служби на сучасному етапі. Реалії та перспективи» та відбулось засідання правління Асоціації неонатологів України.

16 листопада

Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей»

16 листопада у місті Дніпро пройшла науково-практична конференція «Актуальні питання  сучасної неонатології. Особливості виходжування маловагових та недоношених дітей», присвячена ювілею професора В.А.Тіщенко.

15 листопада

Науково-практична конференція «Здорове харчування. Метаболічне здоров’я. Здорове життя»

15 листопада у місті Полтава разпочала свою роботу міжрегіональна науково-практична конференція «Здорове харчування. Метаболічне здоров’я. Здорове життя», присвячена міжнародному дню передчасно народженої дитини.

06 листопада

Міжнародна науково-практична конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи»

6-7 листопада 2018 року програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука провела в Києві 10-у науково-практичну конференцію на тему «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи». Захід ознайомив українських неонатологів із новими тенденціями в інтенсивній терапії новонароджених дітей, у тому числі малюків, які народилися передчасно.

01 жовтня

Науково-практичний семінар «Менеджмент лікування передчасно народжених дітей з екстремально низькою масою тіла – Віденська концепція»

З метою підвищення професійної кваліфікації та обміну досвідом щодо лікування та виходжування передчасно народжених дітей делегація неонатологів із України брала участь у науково-практичному семінарі «Менеджмент лікування передчасно народжених дітей з екстремально низькою масою тіла – Віденська концепція».