Презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників»

13 березня 2018

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 16 березня з 13.00 до 15.00 в режимі оналйн конференції відбудеться презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників», під час якої будуть розглянуті актуальні питання страхового захисту медичних працівників під час здійснення медичної практики.

Програма

Відкриття. Вступне слово.

Тетяна Костянтинівна Знаменська
Заступник директора з перинатальної медицини, керівник відділу неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», Президент Асоціації неонатологів України, д.мед.н., професор, (м. Київ).

Презентація проекту «Центр правового захисту медичних працівників»

Сергій Козін
Радник Президента Асоціації неонатологів України з питань економіки та фінансів

Особливості страхування відповідальності медичних працівників

Крендельов Іван Федорович
Генеральний директор ТОВ «Страхова група Оберіг»

Результати практичної роботи Центру правового захисту ДУ "ІПАГ НАМН України".

Воробйова Ольга Володимирівна
Старший науковий співробітник відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", д.мед.н.

Єфімов Володимир Павлович
Завідувач відділення постінтенсивного догляду, виходжування та реабілітації новонароджених ДУ "ІПАГ НАМНУ"

Знаменська Тетяна Костянтинівна
Завідувач відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", президент асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Відповіді на запитання

Завершення онлайн конференції

Тетяна Костянтинівна Знаменська
Завідувач відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМНУ", президент асоціації неонатологів України, д.мед.н., проф.

Підключення до трансляції відбудеться за допомогою програми Zoom, яку рекомендуємо завантажити з сайту розробника за посиланням http://zoom.us/download

Код для підключення надається за 1 час до початку трансляції.

Координатор - Шпильова Ірина, +38 097 595 50 50, +38 073 073 12 67


Інші новини

08 листопада

IV Міждисциплінарний науковий конгрес «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»

6-8 листопада 2019 року у м. Києві відбувся IV Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології». Під час роботи конгресу вітчизняні фахівці мали можливість обмінятися досвідом із провідними спеціалістами із США, Ізраїлю, Польщі, Бельгії, Великої Британії, Франції, Литви та Росії.

01 листопада

Онлайн-конференція «Актуальні питання неонатології»

ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» та Асоціація неонатологів України провели 1 листопада 2019 року в м. Києві на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» онлайн-конференцію «Актуальні питання неонатології».

19 жовтня

Науково-практична конференція «Шляхи удосконалення та впровадження сучасних методів діагностики спадкових хвороб обміну речовин у новонароджених» в м. Святогірськ

19 жовтня 2019 р., в м. Святогірськ, Донецької обл., відбулась науково-практична конференція «Шляхи удосконалення та впровадження сучасних методів діагностики спадкових хвороб обміну речовин у новонароджених» для лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів, педіатрів Донецької та Луганської областей. 

26 вересня

VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні»

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України.

06 липня

Науково-практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію»

6 липня 2019 року в м. Києві пройшла науково-практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів у практичну неонатологію» та Розширене засідання Правління Асоціації неонатологів України .