Зустріч президента асоціаціїї Тетяни Знаменської з представником EFCNI

23 травня 2019

23 травня з метою знайомства з процесом імплементації European Standards of Newborn Care, зустрічі з неонатологами, представниками МОЗ та участі у конференції представник EFCNI Dr. Johanna Walz (Німеччина) відвідала Україну.

24 травня у супроводі Олександри Балясної, Алесії Азарової (Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки») відбулася зустріч Dr. Johanna Walz з президентом Асоціації неонатологів України, професором Тетяною Знаменською. Впродовж зустрічі Тетяна Знаменська розповіла про створення робочої групи із провідних професорів, викладачів кафедр педіатрії та неонатології, лікарів-практиків, які не тільки вивчають методологію та алгоритм їх імплементації, но будуть зіставляти з міжнародними клінічними рекомендаціями та наявними можливостями надання медичної допомоги новонародженим в Україні. Попереднє обговорення результатів роботи планується у липні в м. Созополі (Болгарія) на виїзному засіданні членів Асоціації неонатологів України, а заключне представлення – на Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.

У теплій та дружній атмосфері обговорювалися питання перекладу, адаптації  та труднощів щодо впровадження Cтандартів в Україні, а також можливості сумісної співпраці Асоціації неонатологів України з EFCNI та Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» для адаптації Стандартів в Україні.

У заключенні Тетяна Знаменська запросила президента EFCNI Silke Mader і Dr. Johanna Walz прийняти участь у Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.


Інші новини

05 лютого

Вітаємо з Новим 2020 роком

Асоціація неонатологів України вітає з Новим 2020 роком та Різдвом!

29 грудня
2019

Зміна реквізитів Асоціації

Відбулася зміна реквізитів Асоціації

09 жовтня
2019

Робоча зустріч президента Асоціації та провідних фахівців у сфері неонатології з Міністром охорони здоров'я України

9 жовтня відбулась робоча зустріч президента Асоціації Тетяни Знаменської та провідних фахівців у сфері неонатології з Міністром охорони здоров'я України Заряною Скалецькою та Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

14 серпня
2019

Пішла з життя Олена Григорівна Суліма

13 серпня 2019 року пішла з життя видатний український лікар та вчений, перший президент Асоціації неонатологів України, професор Олена Григорівна Суліма.

28 квітня
2019

Зі світлим святом Великодня!

Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Нехай ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.