Зустріч президента асоціаціїї Тетяни Знаменської з представником EFCNI

23 травня 2019

23 травня з метою знайомства з процесом імплементації European Standards of Newborn Care, зустрічі з неонатологами, представниками МОЗ та участі у конференції представник EFCNI Dr. Johanna Walz (Німеччина) відвідала Україну.

24 травня у супроводі Олександри Балясної, Алесії Азарової (Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки») відбулася зустріч Dr. Johanna Walz з президентом Асоціації неонатологів України, професором Тетяною Знаменською. Впродовж зустрічі Тетяна Знаменська розповіла про створення робочої групи із провідних професорів, викладачів кафедр педіатрії та неонатології, лікарів-практиків, які не тільки вивчають методологію та алгоритм їх імплементації, но будуть зіставляти з міжнародними клінічними рекомендаціями та наявними можливостями надання медичної допомоги новонародженим в Україні. Попереднє обговорення результатів роботи планується у липні в м. Созополі (Болгарія) на виїзному засіданні членів Асоціації неонатологів України, а заключне представлення – на Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.

У теплій та дружній атмосфері обговорювалися питання перекладу, адаптації  та труднощів щодо впровадження Cтандартів в Україні, а також можливості сумісної співпраці Асоціації неонатологів України з EFCNI та Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» для адаптації Стандартів в Україні.

У заключенні Тетяна Знаменська запросила президента EFCNI Silke Mader і Dr. Johanna Walz прийняти участь у Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.


Інші новини

07 жовтня
2023

Звіт про участь в 5-й з'їзді Спільних Європейських неонатальних товариства, JENS 2023 (м. Рим, Італія, 19-23.09.2023 р.)

Від України у роботі Конгресу взяли участь професор Воробйова О.В., проф. Добрянський Д.О., науковий співробітник Голота Т.В.

12 вересня
2022

Об'ява

Польська Медична Місія за підтримки Асоціації неонатологів України розпочинає проєкт із охорони здоров`я матері та дитини «Strengthening neonatal and obstetric healthcare in the war affected regions of Ukraine» у 10 неонатальних лікарнях України.

20 квітня
2022

Уніфікований клінічний протокол «ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ»

Опублікований новий "УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ВТОРИННОЇ (СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) ТА ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ", а також "ПАРЕНТЕРАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ КЛІНІЧНА НАСТАНОВА, ЗАСНОВАНА НА ДОКАЗАХ"

20 вересня
2021

Обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH)

Триває публічне обговорення Європейських стандартів догляду за здоров'ям новонароджених (ESCNH), яке залишається відкритим до 30 вересня 2021 року. В якості представника Асоціації неонатологів України, запрошуємо вас взяти участь у громадських консультаціях 2021 року. Нижче ви можете знайти список усіх 20 стандартів, які підлягають перегляду, і ми пропонуємо вам залишити відгук щодо поточної версії стандартів. Посилання на анкети громадського обговорення: