Зустріч президента асоціаціїї Тетяни Знаменської з представником EFCNI

23 травня 2019

23 травня з метою знайомства з процесом імплементації European Standards of Newborn Care, зустрічі з неонатологами, представниками МОЗ та участі у конференції представник EFCNI Dr. Johanna Walz (Німеччина) відвідала Україну.

24 травня у супроводі Олександри Балясної, Алесії Азарової (Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки») відбулася зустріч Dr. Johanna Walz з президентом Асоціації неонатологів України, професором Тетяною Знаменською. Впродовж зустрічі Тетяна Знаменська розповіла про створення робочої групи із провідних професорів, викладачів кафедр педіатрії та неонатології, лікарів-практиків, які не тільки вивчають методологію та алгоритм їх імплементації, но будуть зіставляти з міжнародними клінічними рекомендаціями та наявними можливостями надання медичної допомоги новонародженим в Україні. Попереднє обговорення результатів роботи планується у липні в м. Созополі (Болгарія) на виїзному засіданні членів Асоціації неонатологів України, а заключне представлення – на Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.

У теплій та дружній атмосфері обговорювалися питання перекладу, адаптації  та труднощів щодо впровадження Cтандартів в Україні, а також можливості сумісної співпраці Асоціації неонатологів України з EFCNI та Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» для адаптації Стандартів в Україні.

У заключенні Тетяна Знаменська запросила президента EFCNI Silke Mader і Dr. Johanna Walz прийняти участь у Конгресі неонатологів України у вересні 2019 року.


Інші новини

18 січня

Звернення президента Асоціації Тетяни Знаменської з приводу презентації нового підручника з неонатології

Шановні колеги! Спостерігаючи за реформуванням медичної галузі, ми з Вами щодня у складних умовах виконуємо свій професійний обов’язок, який полягає в забезпеченні здоров’я майбутнього покоління. Високу якість надання медичної допомоги новонародженим забезпечує чітке покрокове дотримання національних клінічних настанов, розроблених на основі доказової бази.

17 листопада
2020

17 листопада - Всесвітній день передчасно народжених дітей

Вітаємо усіх, хто прикладає сили та турботу для здоров'я малюків!

31 серпня
2020

Зустріч Міністра охорони здоров'я України з Президентом та членами правління Асоціації неонатологів України

31 серпня 2020 року, в останній день літа, в МОЗ України відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я Степанова М.В., заступників Міністра – Садов’як І.Д., Микичак І.В. з Президентом Асоціації неонатологів України, проф. Знаменською Т.К. та членами правління Асоціації – проф. Клименко Т.М. (м. Харків), проф. Похилько В.І. (м. Полтава), д.мед.н. Воробйовою О.В. (м. Київ), а також експертами МОЗ України – завідувачами відділень анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених - Тишкевич В.М. (м. Київ), Анікіним І.О. (м. Запоріжжя), Корнійчуком О.В. (м. Київ).

05 лютого
2020

Вітаємо з Новим 2020 роком

Асоціація неонатологів України вітає з Новим 2020 роком та Різдвом!

29 грудня
2019

Зміна реквізитів Асоціації

Відбулася зміна реквізитів Асоціації